NASILNIK U KNJAŽEVCU! Naduvao TRI PROMILA, dao se u beg od policije, kada je priveden NAPRAVIO HAOS!

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Knjaževcu, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Zaječaru, podneće krivičnu prijavu protiv tridesetdevetogodišnjeg muškarca iz Knjaževca zbog sumnje na izvršenje krivičnog dela nasilničkog ponašanja.

 Ovaj incident se dogodio nakon što je osumnjičeni, nakon što je zadržan u službenim prostorijama, šutirao vrata i oštetio ih.

Prethodno, muškarac je upravljao neregistrovanim mopedom i odbio da se zaustavi na znak policije.

Kada ga je saobraćajna patrola sustigla, utvrđeno je da je vozio pod uticajem alkohola, sa nivoom od 2,81 promil, bez zaštitne kacige i vozačke dozvole.

Zbog ovih prekršaja, vozaču mopeda je određeno zadržavanje i biće mu podnete odgovarajuće prekršajne prijave po Zakonu o bezbednosti saobraćaja na putevima.

- Pogledajte najnovije ćlanke -