Glumica Ljiljana Stjepanović se udala dok je studirala i rodila najpre jedno dete, a kasnije je dobila i drugog sina.
Kako je jednom prilikom ispričala Ljiljana Stjepanović ostala je sama sa decom na ulici kada je imala 27 godina.
Foto: Mladen Šurjanac / Ringier
– To je bio veliki šok. Naročito za sinove. Stariji je imao možda četiri i po godine, mlađi možda godinu i po. Moja sudbina je čudna, ljudi ne znaju šta sam sve preživela. Dobro je da uopšte postojim i da sam zdrava i da normalno funkcionišem – istakla je glumica na početku, a zatim je objasnila šta se dešavalo.
– Mene su samo iz tri stana izbacili sa decom. Samu, sa dvoje male dece. Prvo sam ušla u vojnu zgradu gde sam odrasla, tamo su me stanari izbacili onako… Kad smo otac, majka i ja adaptirali stan, posle mog razvoda naravno. Onda sam ušla u jedan stan, provalila vrata, čula da je prazan, na Obilićevom vencu. Isto adaptirala, pa su me i odatle izbacili. A onda me je opština Stari Grad smestila u jedan stan u Braće Baruh 2, gde sam se borila 11 godina… Izbacivali su me na svaka tri meseca, da ne pričam šta sam preživela, a tek moja deca. Na kraju su me izbacili na ulicu sa dva sina, snajom i malim unučetom od godinu dana – rekla je ona u emisiji “Balkanskom ulicom”, koja se emituje na Blic TV, te dodala da je na kraju kupila stan na kredit.
Foto: Vesna Lalić / Ringier
Unuka krenula njenim stopama
Ljiljana Stjepanović rodila je dva sina, koji su joj podarili četiri unuke – Kseniju, Ljiljanu i bliznakinje Angelinu i Doroteu. Najstarija unuka je glumila s bakom u seriji “Selo gori, a baba se češlja”.
– Tada sam jasno uočila da je talentovana za glumu. Bila sam ponosna jer nisam od onih glumica koje kažu: Ne daj bože da mi dete bude glumac! Ja sam savršeno srećna u svom poslu, tako da ne vidim razlog zašto bih joj branila da se time bavi. Drago mi je što uživa u tome – rekla je Ljiljana, koja uopšte nija imala lak život.
VIDEO: Ljiljana Stjepanović, izjava
www.blic.rs