Lepe glumice ne skidaju osmeh sa lica, a poznato i uz čije pesme su sinoć uživale.
Glumice Nataša Ninković i Sloboda Mićalović su sinoć, 31. maja, izašle zajedno u provod.
Poznate glumice su uživale na koncertu Marka Luisa u jednom beogradskom lokalu, a kasnije su objavile zajednički selfi na Instagramu.
Obe su bile veoma raspoložene i nasmejane, kao i uvek doterane do savršenstva, što je karakteristično za njih.
Nataša je nosila svetlo zeleni sako sa belom majicom ispod, dok je Sloboda izabrala klasičnu, crnu kombinaciju.
Njihova lepota je nešto što se ne može promaći, a glumice su blistale sa minimalnom količinom šminke na licu što je svima zapalo za oko.
Podsetimo, nedavno je Nataša Ninković primljena u Urgentni centar, gde su je medicinski stručnjaci detaljno pregledali i pružili joj neophodnu pomoć.
U pratnji supruga Nenada Šarenca, nije se odvajala od nje tokom boravka u bolnici, a istog dana je puštena kući.
Prvakinja drame Narodnog pozorišta u Beogradu pažljivo je pratila savete lekara, nakon čega se odmorila i oporavila, a zatim se vratila svojim obavezama, uključujući i noćne izlaske.