Ne, nije Dragan – sa OVIM ČOVEKOM Jovana Jeremić za dlaku izbegla smrt “Čovek koji mi je najviše pomogao…”

Zaštitno lice televizije “Pink” izuzetno je transparentna kada je u pitanju njen poslovni i privatni život, ali, njega je vešto čuvala od očiju javnosti.

Jovana Jeremić je poznata po otvorenom razgovoru o svom životu, ali pokazuje rezervu kada je reč o detaljima vezanim za članove svoje porodice. Posebno pažljivo štiti privatnost svog brata, iako je javno istakla njegovu veliku podršku tokom njenog razvoda od Vojislava Miloševića. 

Uprkos tome što je u nekoliko navrata naglasila njegovu važnost i podršku, Jovana se odlučila da njegovo lice prikaže javnosti samo jednom, iz poštovanja prema njegovoj privatnosti.

Kao medijska ličnost, Jovana često deli aspekte svog ličnog života, uključujući i izazove kroz koje prolazi, ali jasno postavlja granice kada su u pitanju drugi članovi porodice. Na ovaj način uspeva da balansira između svoje javne uloge i očuvanja privatnosti svojih bližnjih.

Jovana je u opisu otkrila i da joj je upravo brat najviše pomogao nakon razvoda.

– Em drag, em PREDRAG! Moj rođeni brat. Čovek koji mi je najviše pomogao posle razvoda! Sta reći, mislim…Njegovo srce je predobro. Previše!!!! Ljubi ga 15 godina mlađa sestra. Porodica – napisala je Jovana tada na Instagramu.

Na korak od smrti

Podsetimo, u sklopu svojih priča o detinjstvu, jednom je podelila neprijatnu situaciju koja se dogodila u kafani njenog oca, “Dva brata,” smeštenoj na Ibarskoj magistrali. Ova kafana je bila poznata i često posećivana od strane poznatih ličnosti, pa je Jovana već od malih nogu imala priliku da se susreće sa velikim imenima sa javne scene.

Jedan od sećanja koje je podelila odnosi se na trenutak kada je, u svojim nestašlucima, gotovo doživela ozbiljnu nesreću. Dok je kao dete pravila smicalice, koje su bile deo njenog svakodnevnog života u živopisnom ambijentu kafane, jednog dana umalo nije došlo do kobnog ishoda. Jovana je ispričala kako je, igrajući se, upala u veliki kazan sa vrelom vodom. Ovaj incident je mogao da se završi tragično, ali je srećom na vreme spašena i izbegnute su ozbiljne posledice.

– Da mogu bacili bi me u septičku jamu, ali bih ja i iz septičke jame našla način da se izvučem. Kad sam bila mala zatvorila sam se sa svojim bratom u vitrinu za piće, tu nemaš vazduha. Počnem da se gušim, imala sam pet godina, to je istina. Moj brat Aca isto je počeo da se guši, isto pet godina. On je krenuo da gubi svest, ja sam bila svesna da ćemo da se ugušimo, da je to to – rekla je ona tada i dodala:

– To su ogromne kafanske vitrine, tu se stavlja piće, dihtuje i ne možeš da izađeš. Meni proradi kefalo, setim se da ima sudopera koja je povezana i da postoji cev koja je povezana. Izvukla sam onu cev i kroz slivnik smo on i ja disali pola sata dok nas nisu našli. Ako sam to preživela, ima da preživim sve ostalo. To je instinkt za preživljavanje. Čovek uvek treba da se bori i ne sme da dozvoli da mu bilo šta pomuti um.

- Pogledajte najnovije ćlanke -