Ne prestaje da provocira Srbe: Nakon zabrane ulaska u zemlju, skočila na NAŠU POZNATU PEVAČICU – Ognjen HITNO REAGOVAO

Pevačica koja je svoju slavu i ime izgradila u Srbiji je ponovo uzburkala duhove svojom najnovijom objavom na društvenim mrežama, koja je mnoge razbesnela i interpretirana kao nova provokacija.

Pevačici Selmi Bajrami početkom godine zabranjen je ulazak u Srbiju, nakon kontroverznog nastupa na kojem je pokazivala simbol “dvoglavog orla” – koji mnogi doživljavaju kao simbol nepostojeće Velike Albanije. Ovaj incident izazvao je oštre reakcije javnosti i dovodio je u pitanje njenu reputaciju na tržištu gde je do tada ostvarivala najveće prihode. Sada je ponovo uzburkala duhove svojom najnovijom objavom na društvenim mrežama, koja je mnoge razbesnela i interpretirana kao nova provokacija.

Selma, koja je već izgubila značajan deo svoje publike u Srbiji, dodatno je izazvala negodovanje kada je na svom Fejsbuk profilu podelila snimak iz jedne emisije, u kojoj gostuje njena srpska koleginica Maja Nikolić, rugajući se njenom pevanju. Ovaj postupak mnogi su protumačili kao nastavak konflikta i još jedan pokušaj da privuče pažnju kroz kontroverzu.

Podsetimo, skandal sa dvoglavim orlom nije bio prvi incident koji je doveo Selmu u središte pažnje. Nakon tog nastupa, Selma je pokušala da se opravda tvrdeći da je situacija izvučena iz konteksta i da su Maja Nikolić i voditelj Ognjen Amidžić iskoristili trenutak za ličnu promociju.

– Prisutna sam u medijima, gostovala sam u najgledanijim emisijama, pretpostavljam da sam nekome zasmetala. Ja sam došla i zasijala, a u jednoj emisiji koja je išla uživo sam reagovala na neke stvari, jer sam imala potrebu da to uradim kao žena, dama, majka. Tu emisiju su gledali i moji roditelji. Neki su se uvredili, moguće je da su na neki način ti što su bili u emisiji ili vodili emisiju tražili neki razlog da mene ocrne u medijima, iskoristili su taj momenat, ja sam kolateralna šteta i žrtveno jagnje – izjavila je Selma.

Sa druge strane, Maja Nikolić nije ostala dužna na ove tvrdnje. Njena reakcija je bila oštra i emotivna, naglašavajući uvređenost zbog Selminog nastupa i njenih postupaka.

– Treba da se izvini i Ognjenu i Srbiji i svima iz Srbije koji vole njene pesme, jer je prodana duša koja je zbog para pokazivala dvoglavog orla, što je velika uvreda za svakog Srbina. Jer Kosovo i Metohija su kolevka srpstva i nikad nisu bili niti će pripadati Albancima. Car Lazar je zajedno sa svim kosovskim junacima krv svoju svetu prolio za to i celo Kosovo i Metohija su natopljeni krvlju Srba junaka! Zato srpsku zemlju niko ne može da otme! Treba da je bude sramota koliko je glupa ispala, a u stvari bezobrazna da se šlihta Albancima, jer da je čitala istoriju znala bi da se sa nacionalnim i duhovnim pitanjem kolevke srpstva ne igra – zaključila je Maja Nikolić za Kurir.

Voditelj emisije, Ognjen Amidžić, takođe se oglasio povodom ovog sukoba, odlučivši da minimizira značaj celog incidenta. Njegov stav je bio jasan, ne želeći da pridaje dodatnu pažnju nečemu što smatra nevažnim.

– Isključio sam se iz te priče, to je toliko nebitna stvar, potpuno nevažno – rekao je Ognjen.

- Pogledajte najnovije ćlanke -