“Nedostaje mi mama, bila sam prinuđena da…” Anastasija progovorila o životu u Španiji i UDAJI za fudbalera

Dala je i svoj sud o poebednici muzičkog takmičenja “Zvezde Granda”.

Anastasija Ražnatović sinoć je tokom finala u “Zvezdama Granda” bila podrška svojoj mami Ceci Ražnatović, koja je inače mentor u ovom takmičenju. Cecina takmičarka Šejla Zonjić je odnela pobedu u ovom takmičenju.

Anastasija je tom prilikom čestitala Šejli na uspehu i otkrila da li bi snimila duet sa njom.

– Presrećni smo, mnogo mi je drago zbog mame. Super je Šejla Zonić, rekla je Anastasija i dodala da li bi snimila duet sa njom:

– Pa, ja trenutno ne snimam ništa ali ništa nije isključeno – odgovorila je Anastasija.

Anastasija i Nemanja su nedavno obavili građansko venčanje u vili na Dedinju, a mlada muzička zvezda je otkrila da li se od tada u njihovom odnosu nešto promenilo.

– Taj papir ništa ne menja, isto nam je i pre nego što smo i nakon što smo potpisali papir. Život u Španiji je savršen, uglavnom mi porodica nedostaje. Biću ovde za mamin rođendan, ali već sutradan putujem. Nije mi težak život u koferima, ja sam sada više u Španiji, ali mnogo volim da dođem da vidim svoju porodicu – rekla je Cecina ćerka.

Kako ističe dosta toga o fudbalu je naučila upravo od svog supruga fudbalera Nemanje Gudelja.

– Ne znam sve o fudbalu, nisam neki ekspert ali naučila sam dosta toga, pogotovo jer pre nego što sam upoznala Nemanju nisam znala ništa o fudbalu nije mi interesovalo, ali sada sam zbog muža naučila dosta toga – pratim utakmice, gledam, rekla je Anastasija i dodala kako se njen suprug snalazi u muzici:

– Nemanja je izuzetan sluhista, i jako je muzikalan, i on voli da kaže da se nije bavio sportom od malena, da je krenuo sa muzikom bio bi top topova. Vrlo je siguran u sebe u svim sferama. Sve voli što mu ja pevam.

Kako ističe, bila je prinuđena da nauči španski jezik.

– Bila sam prinuđena u Sevilji da pričam na španskom jer niko ne priča engleski. Nije mi bilo teško da naučim imala sam predznanje iz telenovela, kaže Anastasija i dodaje da joj mama najviše nedostaje u Španiji, ali i srpska kuhinja:

– Mama mi najviše nedostaje, nas dve smo jako vezane. Mi smo kao najbolje drugarice, i sve što mi se desi prvo njoj javim. Non stop smo na video pozivu. Nedostaju mi i sarme nedostaje, moj teča Cole me uvek iznenadi kad ja dođem i napravi mi sarmu.

Izvor: Blic

- Pogledajte najnovije ćlanke -