Jutjuberka Luna Đogani ima svoju emisiju Bunker zajedno sa svojim suprugom Markom Miljkovićem. Ona se u novoj ulozi odlično snašla. U psolednjoj epizodi je ugostila majku Anabelu Atijas, koja je iznela iskreno mišljenje o svom zetu – Marku Miljkoviću.
Između ostalog Anabela je u jednom trenutku trebalo da nabroji tri vrline svog zeta Marka Miljkovića.
– Kao prvo, veliki borac; Divim se što je inicijator što stalno osmišljava nešto novo. Gde god ga baciš, on se snalazi; volim što apsolutno nema problem da radi ni za 5 evra, ni za 5,555 evra. to je vrlina velikih ljudi. Malo je ljudi koji ima tu osobinu. Volim što je ambiciozan. Volim što učestvuje u odgajanju dece. Tim se ne pomaže samo partneru nego se pravi i jedan divan odnos sa decom. I to će se tek kasnije pokazati koliko je važno – rekla je Anabela.
Marko koji je sedeo iza kamere se javno zahvalio svojoj tašti.
-Zahvalio ti se Marko – rekao je Marko.
Podsećamo, Anabela je u zadruzi bila na ratnoj nozi sa Markom, a sada misli o njemu pozitivno.
Detaljnije u nastavku: