Naša reprezantacija zaigrala je na EP posle 24 godine, a nažalost, nakon tri odigrane utakmice, momci se vraćaju kući.
Naši fudbaleri su sinoć završili svoje učešće na ovogodišnjem Evropskom prvenstvu nakon što je rezultat u meču protiv Danske bio 0:0.
Svetlana Ražnatović Ceca je pre nekoliko dana doputovala u Minhen kako bi sa tribina bodrila Orlove, ali i svog zeta Nemanju Gudelja, a kako je za Srbiju prvenstvo završeno, Anastasija i Ceca rešile su da slobodno vreme u Nemačkoj provedu šetajući gradom sa Nemanjom, pa je tako i nastala slika koju je folk diva sada podelila na svom Instagramu.
Na slici su svo troje nasmejani, a Ceca je jako zagrlila zeta.
Da podsetimo, Ceca se pre odlaska u Nemačku, u intervjuu za “Blic” prisetila vremena kada vodila fudbalski klub “Obilić”:
– Imam i nekog pređašnjeg iskustva, razumem se u fudbal, vodila sam i fudbalski klub. Te stvari se nikad ne zaborave, fudbal je najveća zaraza koja postoji. Dok sam vodila klub zapostavila sam i svoju karijeru, jer to je strast. Protiv Slovenije nismo igrali protiv Engleza. Plašila sam se da ne izgubimo. Mislim da ćemo protiv Danaca da se konsolidujemo, da će proraditi srpski inat, mnogo njih privatno poznajem, znam koliko im je ovo bitno. Smatram da će dati sve od sebe. Nekad je i Božja volja u pitanju – rekla je Ceca.