Nenad razbija sve zbog Mione – urlanje i zapomaganje niko ne može da spreči, NAPUSTIO Belu kuću

Veza bivšeg repera i pevačice može se opisati svakako, samo ne kao stabilno i skladno. Nakon što vežu poneki dan bez veće rasprave, Nenad je tu da uzurpira bitisanje svoje mlađane devojke u “Eliti”:

Njihov odnos nikada nije bio idealan, ali nesporno je da se Nenad i Miona maksimalno trude da ostanu zajedno, koliko god da ima poteškoća. Međutim, Aleksiću su poslednji dani neizdrživi. 

Tokom podele budžeta i sastanka nekadašnji reper je imao nervno pomračenje. On je napustio Belu kuću, te počeo da vileni po dvorištu. 

– On je mene prvi uvredio -rekla je Miona.

– Ma ona je mene vređala sto puta, svakakve reči si mi izgovarala. Miona nemoj da lažeš tri nedelje, kad sam te vređao toliko, stalno me vređaš prva -rekao je Ša.

Mnogobrojna publika rijalitija pretpostavlja da su živci Nenada Aleksića tanki zbog raskida Maje Marinković i Stanislava Krofaka. Naime, on se oseća ugroženo jer je bivši MMA borac ponovo slobodan, te da će baciti oko na svoju bivšu i zamrsiti im konce. 

Jeidino što nam preostaje da pod budnim okom pratimo dešavanja na imanju u Šimanovcima. 

Detaljnije pogledajte na snimku ispod:

 

Ukoliko želite da saznate još najsvežojih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku.

- Pogledajte najnovije ćlanke -