Nenada Aleksića Ša ČEKA SUĐENJE: Nakon izlaska iz “Elite” saznao ovu informaciju – moraće da ODGOVARA zbog ovih postupaka?

Bivši zadrugari će se sresti na sudu i pred nadležnim organima će morati da objasne pojedine postupke iz rijalitija.

Nenad Aleksić Ša i Uroš Stanić često su se sukobljavali pred kamerama u “Eliti”. Stanić je redovno osuđivao ponašanje repera i njegove devojke Mione Jovanović, što je dovodilo do svakodnevnih konflikata između njih dvojice.

Tokom njihovih čestih svađa, Ša je uputio mnoge teške reči i uvrede Staniću, pa je zadrugar rešio da se zbog toga sretnu na sudu. Uroš je već podneo tužnu protiv repera, a isto će uraditi i njegova majka.

Ša je noćas gostovao u emisiji “Narod pita” zajedno sa Mionom i tom prilikom su ga mnogi gledaoci osudili kada su se uključili telefonskim putem uživo u program. Uroš se oglasio putem svog Instagram profila nakon reperovog gostovanja.

– Svaka čast gledaocima što su osudili ovog šarlatana. Osoba koja je umislila da može da se izživljava, demonstrira silu nad slabijima, najmonstruoznije da vređa porodice, da upućuje jezive pretnje i uvrede, da daje ultimatume i psihički maltretira svoju devojku, da se ponaša katastrofa prema svojim bivšim ženama (koje je on varao bez imalo empatije) samo da ne zaboravimo Vanjinu ispovest, a i Tarinu, šta su sve trpele gde je morala policija da reaguje. E pa, fićfiriću, to jest propala zvezdo sada vidim neka nervoza i frka zbog osuda? Na mene si nasrtao, psihički maltretirao, više puta udarao, vređao moju majku koja ti pritom ništa nije uradila, a trpeo sam od tebe teror samo zato što sam osudio tvoje ponašanje i postupke – napisao je Uroš i dodao:  

– Pored mene koji sam te beć tužio, tužiće te i moja majka koja je prolila mnogo suza zbog uvreda koje su joj izgovarao. Jedva čekam “Narod pita” da te smradu postavim na svoje mesto – napisao je Uroš na svom Instagram profilu.

Poznato je da produkcija ne toleriše nasilje u Beloj kući i svako ko je kršio ovo pravilo je žestoko kažnjen.

Novinari su kontaktirali repera, a on je prokomentarisao to što ga uskoro čeka suđenje sa Urošem.

– Nisam im ja kriv što su takvi kakvi jesu, psihički nestabilni, što ih ti lekovi voze kako ne treba, neka on tuži koga hoće, može i mamu da tuži što je tako ružan. Ogromna glava, a mozga nigde. On će zauvek ostati moj aparat za reciklažu – rekao je Ša za “Pink.rs“.

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku.

- Pogledajte najnovije ćlanke -