Državljanin Hrvatske (27) koji se od 22. juna vodio kao nestalo lice, poginuo je u Meksiku.
Tragičnu informaciju o smrti mladića iz Osijeka potvrdilo je Ministarstvo spoljnih poslova u Zagrebu.
U toku je istraga i detalji o pogibiji neće biti izneti u javnost do njenog završetka.
– Ambasada Republike Hrvatske u Vašingtonu upoznata je i prati slučaj i u kontaktu s članovima porodice – potvrđeno je za 24sata, a prenosi Zagreb info.