NESVAKIDAŠNJI DAN U LESKOVCU: Beba nestrpljiva da dođe na svet – nije sačekala ni do BOLNICE

Jedna žena iz Bojnika porodila se u ponedeljak uveče u automobilu ispred Urgentnog centra Opšte bolnice Leskovac, potvrđeno je u ovoj zdravstvenopj ustanovi.

Porođaj je krenuo dok je muž vozio kolima iz Bojnika.

Sišla su da je prime doktorka Milica Vukadinović i babica, ali žena se već porodila sama. Presekli su pupčanu vrpcu, predali bebu majci u ruke i zbrinuli na odeljenje – kaže za Rešetku direktor Opšte bolnice Leskovac Nebojša Dimitrijević.

U pitanju je bio treći porođaj srećne majke. I beba i porodilja su dobro.

Izvor: Srbija Danas/Rešetka

- Pogledajte najnovije ćlanke -