NEZAPAMĆENA TRAGEDIJA: Majka (82) ubila sina (60), dala mu OGROMNU količinu bensedina pa mu vezala kesu oko vrata – poznat MOTIV stravičnog zločina

Muškarac sa kesom na glavi pronađen je mrtav u kući pre pet godina u Ulici Petefi Šandora u Novoj Crnji, dok je njegova majka nađena u besvesnom stanju.

Kako je pisao Blic, majka (82) otrovala je nepokretnog sina (60) prevelikom dozom bensedina, vezala mu kesu oko vrata, a zatim je i sama pokušala da izvrši samoubistvo tako što je popila tablete.

Užasnu scenu zatekla je domaćica koja im je pomagala u kući i alarmirala potrebne službe.

Kako se tada saznalo od komšija, porodica je teško živela i starica nije mogla sama da se stara o bolesnom sinu, pa pretpostavljaju da ga je ubila iz samilosti, a onda pokušala i sebi da prekrati život.

“Ne okrivljujte nikoga”

U kući je navodno nađeno i oproštajno pismo u kojem je napisano: “Ne okrivljujte nikoga”…

Njih dvoje su živeli sami u toj kući, a sin je od detinjstva bio vezan za invalidska kolica. Starica je, takođe, bila teško pokretna i operisala je kuk. Nagađa se da je ona u dogovoru sa sinom prvo usmrtila njega, a zatim pokušala da počini samoubistvo.

Izvor: Srbija Danas/Blic

- Pogledajte najnovije ćlanke -