NEZAPAMĆENA TRAGEDIJA! Muškarac poginuo u kući dok je pokušavao da napravi bombu, strahovao od NJIHOVOG napada

Muškarac (44) iz Fetešta u Rumuniji poginuo je nakon što je eksplodirala bomba koju je pokušao da napravi u svojoj kući.

Tokom uviđaja, policija je u njegovoj kući pronašla nekoliko pirotehničkih sredstava i oružja.

Lokalni mediji prenose da je on u kući pravio bombu jer se plašio da će ga napasti Rusi.

Policija je došla u kuću nakon što su komšije prijavile da su čuje jak zvuk koji podseća na eksploziju.

Nakon uviđaja, sve eksplozivne naprave koje su pronađene u kući su bezbedno uklonjene.

Izvor:Srbija Danas/Telegraf

- Pogledajte najnovije ćlanke -