“NIJE DOBRO…” Ušla je u Belu kuću i iznela Ša informacije – Na Mionine oči mu PALA U ZAGRLJAJ

Večeras se u “Eliti” održava žurka za sve učesnike, a pre toga, Milena Kačavenda podelila je budžete ukućanima. 

Kada su svi učesnici pristigli u kazino, na vratima se pojavila Ivana Šašić kako bi im ulepšala veče i atmosferu. 

Svi su bili oduševljeni zbog njenog prisustva, a posebno je prišla i obratila se Nenadu Aleksiću Ša. 

Ona mu je pritrčala u zagrljaj, a zatim su usledili komentari:

Ivana i Ša
Ivana i Ša / Izvor: Printscreen/Pink TV

– Nije dobro Ša – rekla je Ivana.

– BIće – rekao je Ša a onda ih je Miona prekinula.

Ivana će zajedno sa orkestrom koji je pristigao zadrugarima sigurno ulepšati veče, a šta je Ša htela da saopšti, za sada ostaje nepoznato. 

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -