“Nije mi krivo ŠTO NISAM BILA…” Marija Šerifović iskreno progovorila o POBEDNICI – Otkrila detalje UGOVORA sa “Grandom”

Marija se osvrnula na ovogodišnju sezonu takmičenja, a zatim otkrila šta će se dešavati sa njenim članstvom u žiriju naredne sezone.

Sinoć je održano spektakularno finale muzičkog takmičenja “Zvezde Granda”, koje je ove godine privuklo veliku pažnju publike i medija. 

Finalna večer je krunisana proglašenjem Šejle Zonić za pobednicu, koja je osvojila simpatije kako žirija, tako i gledalaca svojim izvanrednim glasom i scenskim nastupom.

Iako članica žirija Marija Šerifović nije prisustvovala finalu, nije propustila priliku da se obrati publici i pobednici. Šerifović je uputila čestitke svim finalistima, s posebnim osvrtom na Šejlu Zonić i Cecu. 

– Čestitam svim finalistima i Šejli i Ceci. Nije mi krivo što nisam bila sinoć. Bila je dobra sezona u kojoj ima mnogo dobrih pevača. Ne znam da li ću biti član žirija sledeće sezone, ugovor mi je istekao, videćemo – izjavila je ona, čime je otvorila pitanja o svom daljem angažmanu u popularnom šouu.

Šejla Zonić, mlada pevačica koja je svojim talentom i obrazovanjem osvojila srca mnogih, posebna je ne samo po svojim muzičkim sposobnostima, već i po svojoj impresivnoj akademskoj karijeri. 

Rođena u Nemačkoj, Šejla se sa porodicom preselila u Sanski Most, gde je otkrila svoju strast prema muzici. Nakon završene srednje muzičke škole, nastavila je obrazovanje na Muzičkoj Akademiji u Sarajevu, gde je diplomirala s najvišim ocenama. Tokom takmičenja, Zonićka je pokazala izuzetnu posvećenost i talenat, što joj je donelo titulu najobrazovanije kandidatkinje u više od dvadeset godina postojanja “Zvezda Granda”.

Pored priznanja publike i žirija, Šejlina pobeda donosi nove mogućnosti u muzičkoj industriji, a ljubitelji “Zvezda Granda” s nestrpljenjem iščekuju da vide šta budućnost donosi ovoj talentovanoj pevačici.

Izvor: Srbija Danas/Blic

- Pogledajte najnovije ćlanke -