Nikola Rokvić se oglasio povodom toga što njegova žena želi da se odseli: “…odmah se pravi se klan”

Važe jedan od najlepših parova na srpskoj estradi, a odgovor Nikole Rokvića zasmejao je sve.

Bojana Barović, surpuga Nikole Rokvića, često svoje pratioce obraduje porodičnim fotografijama na svom Instagram profilu.

Ovog puta je Bojana podelila još jednu fotografiju sa najmilijima i progovorila o preseljuenju u Novi Sad.

 – Jedna od najvećih želja moje dece je da živimo u Novom Sadu. Ali grad ko grad za njih nema puno značaja već oni koji su u njemu.. Ako se vodimo time da je potrebno selo da bi se podigla deca, pa ovo moje ne tako malo “selo” je razlog njihove želje, a da budem iskrena potajno i moje – napisala je Bojana, a Nikola Rokvić je imao duhovit komentar na to:

– Nema me 31 dan i odmah se pravi klan, cccc – našalio se, a Bojana je inače rođena u Novom Sadu.

Rokvić o svom iskušenju

Nikola Rokvić je pred našim kamerama neposredno nakon povrtka u Beograd otkrio šta je teže dolazak ili dolazak sa Egine. 

– Šta znam. Naravno, odlazak je bio teži. Povratak, kada sam sa svojom porodicom, naravno da je lagan. Doduše, kada putuješ sa decom, mnogo je veća organizacija nego kada putuješ sam – rekao je Rokvić.

On je otkrio šta je za njega bilo najveće iskušenje.

– Možda susreti sa životinjama. Nije bilo lako u tim predelima gde sam bio sam u šumama, gde sam išao mimo puta. Prvi dana kada sam ušao u Grčkoj mi je bio isto veoma težak zbog promene klime. Velika vlažnost te sam vrlo brzo ostao bez snage i energije, ali već sam se brzo prilagodio sledeći dan – rekao je Rokvić.

Detalje ovog razgovora pogledajte u prilogu ispod:

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -