Srpski teniser Novak Đoković pobedom nad Robertom Karbaljes Baenom plasirao se u treće kolo Rolan Garosa, a posle meča je govorio o mnogim temama.
U razgovoru sa srpskim novinarima Nole se dotakao igranja Nikole Jokića na Olimpijskim igrama u Parizu.
– Imam eksluzivne informacije, a ne smem da ih podelim. Cela Srbija čeka, ja imam nešto što niko drugi nema – tajnovit je bio Đoković, pa nastavio.
– Šalim se. Kao navijač, ljubitelj košarke, želeo bih da on igra. Kao sportista, ako odluči da ne igra, s obzirom na kontinuitet igara u NBA ligi, što kao lider mora da nosi u svojoj ekipi. Mi sportisti to razumem. Sad je imao malo više vremena, to samo on zna i njegovi najbliži. Sa njim i bez njega je velika razlika. Nadamo se i navijamo, kako god bilo.
Đoković bez obzira na sve veruje u Orlove.
– Bogdan je tu, on je lider, kapiten i drago mi je što će in biti na raspolaganju. Nadam se da ću biti zdrav i da ću biti na OI, da mogu da ih gledam – zaključio je Novak.