Dugo se ova tema provlačila u medijima, a Luna je sada otkrila šta je zapravo u pitanju.
Luna Đogani pojavila se sinoć na jednom događaju u Beogradu, a tom prilikom pričala je na brojne teme.
Luna je otkrila da li je bivšu suparnicu, Kiju Kockar, zvala u svoju emisiju.
– To neću komentarisati, nisam je zvala, ali ne bih da komentarišem – rekla je Luna kratko.
Luna o prijateljstvu sa Anom Rajković
– Nismo mi drugarice, poznajemo se drugo. Uvek sam imala lepo mišljenje o njoj, čujemo se na mrežama, ali ne idemo na kafe. Došla sam da je ispoštujem – rekla je Luna na početku.
Đoganijeva je potom otkrila kako se snalazi u novinarskim vodama s obzirom da je započela svoju emisiju.
– Ja nisam novinar. Ja sam Luna, imam samo svoju emisiju na Jutjubu, ne bih se svrstavala u vašu profesiju. Snimila sam emisiju sa Stanijom, super je bilo, poklopile smo se, uživala sam – rekla je Luna.
Takođe, dodala je da treče dete još uvek nije u planu.
– Mama mi mnogo pomaže u odgajanju mojih ćerkica, jako je posvećena baka. Ja za sada ne planiram treće dete, želim da se posvetim svojoj deci – rekla je Luna.
Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku.
Srbija Danas/Blic Aleksandar Dojkić/Prenela: O.T.