Jelena Đoković je u ponedeljak proslavila rođendan i tim povodom je u Beogradu napravila veliku žurku na koju je pozvala sve prijatelje.
Atmosfera je bila sjajna, a najlepši momenat večeri dogodio se kada je najbolji teniser svih vremena dohvatio mikrofon.
Naime, Novak i Jelena uzeli su mikrofone u ruke, pa zapevali. Nole svojoj ženi posvetio pesmu “Južnjaci” od Zdravka Čolića, a u pauzama od pevanja pali su i strasni poljupci.