Nova drama: Aneli i Janjuš žestoko ZARATILI, cela “Elita” na nogama – Marko je optužio da je OVO NAMERNO URADILA pred kraj rijalitija

Svađe između nekadašnjih emotivnih partnera ne prestaju.

U Beloj kući ne prestaje haos zbog odnosa učesnika “Elite” Aneli Ahmić i Marka Janjuševića Janjuša.

Mnogi sumnjaju da su toliko dugo opstali jer su se nadali dobrom plasmanu, pa je došlo do opšte pometnje.

– Meni je on pričao da nikad nije bio par poput nas – rekla je Aneli.

– Ona samo laže, kanalila me je za sve. Ona sve ovo koristi protiv mene – vikao je Janjuš.

– On je meni pričao da niko bio poput mene i njega, da smo totalno drugačiji. Kad je bila reč o Anđelu i Aniti, on me je pitao da li stvarno mislim da bi oni pobedili, a onda je tad bila favorit. Šta sam jas tebi radila? Iznela sam ovde istinu o tebi? – pitala je ona.

– Koju istinu? Maltretirala si me ovde i ovo mi namerno gurnula pred kraj. Htela si da te vređam i o meni si pričala loše, ja sam budala – dodao je Janjuš.

– Oni bi sve pričali i to niko ne bi znao, dok nije došao dan zaljubljenih i Janjuš napušta zajednički brod – rekao je Mića.

– Ja tad nisam znao gde mi je glava – dodao je Janjuš.

Detaljnije pogledajte u videu.

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -