Nova svađa na estradi – Goga besna, udarila na Aleksandru: “Presnimila je tu pesmu”

Pevačica bez dlake na jeziku, javno otkrila sve detalje, kao i šta bi poručila koleginici.

Mnoge estradne svađe izbijaju zbog pesama, a nedavno su se iz istog razloga sukobile pevačice Goga Filipović i Aleksandra Bursać.

Goga tvrdi da su neke mlade koleginice presnimile njene pesme, ali je nisu potpisale kao izvođača, što ju je povredilo.

– Cipka je prva presnimila pesmu “Dostupan” i ona me je naterala da se vratim ponovo na scenu i da snimam. Poslala mi je poruku podrške sada kada sam se vratila na scenu. Ona je uradila nekoliko kavera za moje pesme, ali je sve uredno potpisala i svaka joj čast na tome – rekla je Goga.

Pevačica ističe da ju je posebno iznenadila činjenica da je Aleksandra kaver njene pesme pustila u etar kada je videla da je se ona vratila na estradu

“Aleksandra je nakon par dana presnimila tu pesmu”

– Aleksandra Bursać nije potpisala nigde, ja sam već krenula ovde sa reklamom i nakon par dana je ona presnimila tu pesmu. Verovatno je videla da sam ja krenula sa tom pesmom i uopšte nije htela da potpiše ko je izvođač, samo je autore potpisala. Nema veze, ali mislim da nije okej, Cipka je potpisala i čak mi je poslala poruku podrške – dodala je pevačica i otkrila šta bi rekla Aleksandri da je sada sretne negde:

– Ne bih joj ništa rekla, meni moje godine ne dozvoljavaju da joj išta kažem – rekla je.

Izvor: Grand

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -