Nova TRUDNOĆA u “Eliti” tri dana do finala? Palo priznanje – Samo NJEMU bi rodila dete: “Verujem u ljubav”

“Ove sezone smo pričali o tim stvarima i ona je rekla da nema razloga da mi laže i rekla mi je da joj je jako stalo do mene”

U toku je emisija ”Gledanje uspomena”, a sledeći klip bio je za Slađanu Lazić Poršelinu.

Ona je gledala svoje slike iz detinjstva, sukobe sa brojnim ukućanima, kao i mnogobrojne ljubavne varnice sa pojedinim ukućanima.

 – Prezadovoljna sam svojim učešćem, sa Zolom mi je bilo baš lepo i on se meni jako svideo tada, on je mislio da se ja zezam. ta harizma kod Zole i mene je jako dobra, ja sam bila u vezi sa Markom Smiljićem ali je on bio toliko ozbiljan a sa Zolom je bio provod lud i nezaboravan -rekla je Slađa.

 – I koji je tvoj tip Slađo na kraju? -pitala je Ivana.

 – Nemam ja neki tip muškarca, volim atletske tipove ali ako nema harizmu ništa od toga. Ja sam rekla da bi rodila Zoli dete – rekla je Slađa.

 – Ove sezone smo pričali o tim stvarima i ona je rekla da nema razloga da mi laže i rekla mi je da joj je jako stalo do mene, i meni je žao što nismo pokušali toliko ozbiljno. Mene su voleli i njeni roditelji i svi me generalno vole osim roditelji od jedne osobe. Kad vidim ove klipove kao da ponovo počinjem da verujem u ljubav – rekao je Zola.

Detaljnije pogledajte u nastavku:

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -