Novak se iznenada oglasio posle ponoći, a njegove reči jako će odjeknuti Hrvatskom

Novak Đoković je u četvrtak uveče završio težak posao protiv Stefanosa Cicipasa i plasirao se u polufinale Olimpijskih igara.

Drugi teniser sveta boriće se u petak (19 časova) protiv Lorenca Musetija za olimpijsku mnedalju, koju je već u ženskom singlu obezbedila Dona Vekić.

Hrvatska teniserka je kasno sinoć savladala Anu Karolinu Šmedlovu 6:4, 6:0, a njena pobeda obradovala je i srpskog asa.

– Donaaa – kratko je napisao Đoković na Instagramu posle ponoći i odao priznanje koleginici iz Hrvatske.

Vekićeva je obezbedila srebro, a za zlatnu medalju igraće u subotu protiv Kineskinje Ćinven Ženg koja je u polufinalu iznenadila prvu teniserku sveta Igu Švjontek.

Đoković je, kao i Doni Vekić, čestitao na velikom uspehu putem popularne društvene mreže i Žengovoj, sedmoj teniserki sveta.

- Pogledajte najnovije ćlanke -