NOVO LUDILO U PARTIZANU: Crno-beli dovode najbolje krilo U EVROPI

Ne staje Partizan sa remontom. Počinje se opet od nule ovog leta, što znači da nema spavanja kada su pregovori sa novim košarkašima u pitanju.

A crno-beli su se vratili u igru kada je u pitanju Vil Klajburn, doskorašnji član turskog Efesa, a sada slobodan igrač.

On je važio za želju broj jedan u Partizanu ovog leta u jeku rekonstrukcije tima. Delovalo je kako je Parni valjka odustao, međutim Sport klub javlja da su opet zagrejani crno-beli za njega.

– Najbolje krilo u Evropi – kako je Klajburn samog sebe nazvao tokom proleća, slobodan je u izboru nove sredine posle rastanka sa Efesom.

Tri godine je proveo u turskom gigantu, a pre toga je nastupao i za Ulm, Hapoel Holon, Darušafaku, kao i CSKA iz Moskve.

U Partizanu su samo ozvaničeni dolasci Ifea Lundberga, Vanje Marinkovića i Frenka Ntilikine, a prema pouzdanim informacijama, ugovor je nedavno potpisao i centar Brendon Dejvis.

Iz više izvora je takođe potvrđeno da je Partizan postigao dogovore sa Tajrikom Džounsom i Sterlingom Braunom, a blizu potpisa su još i Isak Bonga, Ajzea Majk i Arijan Lakić koji nikako da dođe iako je prvi najavljen.

Klajburn je od završetka minule sezone bio primarna želja crno-belih. 

On za osam sezona u Evroligi prosečno beleži 13.8 poena, 5.4 skoka i 1.7 asistencija.

Najnovije vesti o KK Partizan možete naći OVDE.

 

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -