OBEZBEĐENE AUTO-CISTERNE: Do 15 časova ovaj deo Beograda biće BEZ VODE

Radovi na elektroinstalacijama prouzrokuju nestanak vode u delu Grocke.

Zbog radova EPS u ponedeljak od 8.30 do 15 sati, bez vode će u naselju Vinča ostati potrošači u ulicama Save Kovačevića, Vinčanskom visu, Belom bagremu, Velikoselskoj, Vidovdanskoj, Dunavskom Dolu, Zemunskoj, Zrenjaninskoj, Đure Stojkovića, Miloša Obrenovića (od Đure Stojkovića do Raške), Beogradskoj i okolnim. Za najnužnije potrebe obezbeđene su auto-cisterne.

- Pogledajte najnovije ćlanke -