OD ODMORA DO TRAGEDIJE! Aleksandra stala da se FOTOGRAFIŠE pored uzburkanog mora, pa je talasi POVUKLI – Niko se nije usudio da pomogne

U Odesi, 2. juna oko 20.40 sati, dogodila se tragedija kada je policajku Aleksandra Oleščuk (20) prilikom fotografisanja na molu oborio talas i odvukao u more.

Telo devojke je nađeno tri dana nakon nesreće nedaleko od mesta gde se dogodila tragedija, prenose ukrajinski mediji.

Aleksandru je veliki talas odvukao u uzburkano more kad je stala na obalu da se fotografiše. Užas je zabeležila kamera.

Niko od prisutnih nije se usudio da joj pomogne na vreme jer su talasi bili previsoki i snažni. Na snimku deluje da je devojka udarila glavom nakon pada.

Prema rečima očevidaca, policajka je bila na odmoru kada se tragedija dogodila, i to ne sama, već sa prijateljima.

Izvor: Srbija Danas/Blic/Autor: Mia Đaković

- Pogledajte najnovije ćlanke -