Irački državljanin ranio je sebe i dvojicu policajaca u policijskoj stanici u oblasti Kotajk u Jermeniji, nakon što je pozvan u stanicu, saopštila je jermenska policija.
U saopštenju se navodi da je Iračanin uzeo od jednog policajca mitraljez i pokušao da se upuca, nakon čega je neselektivno otvorio vatru kada je povredio dva policajca.
Napadač star oko 50 godina prebačen je u bolnicu sa prostrelnom ranom na grudima, preneo je list Izvestija.