ODLAZE: Doužer i Naneli se oprostili od saigrača iz Partizana

Partizanovi košarkaši Pi Džej Doužer i Džejms Naneli nisu registrovani za Superligu Srbije. Ipak, oni su bodrili saigrače na susretima protiv Mege u polufinalu.

Crno-beli su slavili i prošli u finale, međutim na mečevima protiv Crvene zvezde neće biti Nanelija i Doužera ni na tribinama.

Oni su se pozdravili sa saigračima i sledi im put za Sjedinjene Američke Države.

Obojici je istekao ugovor sa Parnim valjkom i pitanje je da li će ijedan igrati naredne sezone u četi Željka Obradovića.

Doužer gotovo izvesno neće, a veliko je pitanje i za Nanelija iako je bio objektivno najbolji pojedinac u crno-belom dresu tokom sezone i jedino je bar sa nekakvom energijom dočekao završnicu ABA lige.

Uprava kluba iz Humske će verovatno kontaktirati Nanelija barem da proveri raspoloženje kod igrača i navijači se svakako nadaju da do sporazuma može doći.

Ranije je ekipu napustio Frenk Kaminski, a videćemo ko će još otići. Remont je svakako neophodan, u to sad već nema sumnje.

Najnovije vesti o KK Partizan možete naći OVDE.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -