Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković sa Lorencom Musetiju igrati u polufinalu Vimbldona, a taj duel je na programu nakon susreta Karlosa Alkaraza i Danila Medvedeva.
Đoković je odradio poslednji trening pred današnji meč, a na Instagramu je podelio snimak sa lica mesta, uz poruku:
– Idemooo – napisao je srpski as.
Nema dileme da će naš as spreman da se domogne novog finala Vimbldona, a onda i jubilarne, rekordne 25. grend slem titule u karijeri.