Zatišje, pa bura. Košarkaški klub Partizan u jednom danu doveo je dva velika pojačanja.
Zvanično novi igrač crno-belih je Ife Lunberg, a praktično sve je završeno i sa Frankom Ntilikinom.
Danski reprezentativac dolazi iz Vritusa, dok je Ntiklina pojačanje iz NBA gde je branio boje Njujorka, Dalasa i Šarlota.
Povodom prvih pojačanja predsednik košarkaškog klupa Partizan, Ostoja Mijailović, oglasio se danas na Tviteru.
– Uskoro lepe vesti za crno-beli svet…Nastavljamo dalje da radimo za bolji Partizan – napisao je Mijailović i raspalio maštu Grobara.