OGLASIO SE ŽAKELJ NAKON POBEDE: “Treća utakmica je nagrada”

Oni su u svojoj dvorani sa 74:73 pobedili Partizan u drugom meču, posle promašaja Alekse Avramovića na sekundu do kraja meča.

Posle utakmice na konferenciji za medije trener domaće ekipe Andrej Žakelj izneo je svoje utiske o ovom meču.

 – Velika pobeda, kako god se završi sledeća utakmica, to je ono što smo mi hteli, da pred našom izvrsnom publikom pobedimo Partizan. Odigrali smo utakmicu na nivou na kom želim i koji možemo. Postoje neke stvari kojima obično treneri nisu zadovoljni, ali ja sam zadovoljan pobedom i pristupom i karakterom koji su momci pokazali. U nekim situacijama nismo napravili korak nazad, nego napred u nekoj krizi. Sezona je duga, ova treća utakmica je nagrada za nas i sigurno ćemo dati sve da ponovimo današnju predstavu – rekao je Žakelj. 

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -