On je JEDINI DEČKO Marije Šerifović – Bavi se pevanjem i SVI GA ZNATE, evo kako sad izgleda

Kalezić se značajno promenio danas od perioda kada je bio u navodnoj vezi sa Marijom i ima 37 godina.

Pevačica Marija Šerifović danas uživa u sreći sa sinom Mariom, a nekada su mediji brujali o njenoj vezis a Slavkom Kalezićem iz Crne Gore.

Marija Šerifović u svom dokumentarnom filmu govorila je otvoreno o tome da je naklonjena istom polu, međutim, poznata je i njena romansa sa Slavkom koja je otpočela 2007. godine nakon što je ona pobedila na “Evroviziji” i trajala je navodno šest meseci.

– Moram da se fokusiram na posao, i ne želim bilo koga da opterećujem. Ljubav na daljinu jednostavno nije opstala – rekla je tada Marija o raskidu.

Slavko, koji je takođe pevač, je bio učesnik “X faktora”, a predstavljao je i Crnu Goru na takmičenju Evrovizija 2017. godine.

Kalezić se značajno promenio danas od perioda kada je bio u navodnoj vezi sa Marijom i ima 37 godina.

Uživa u ulozi majke

Marija Šerifović nikada nije bila srećnija, niti je ikada više objavljivala detalja iz privatnog života. Otkako je dobila sina Maria, Šerifovićeva ne prestaje da objavljuje slike i snimke bebice, a svaki put otopi srca svojih pratilaca emotivnim sadržajem posvećenim sinu.

Ona je svog sina sada odvela na njegovo prvo letovanje, a malo je reći da maleni dečak uživa. Odmor provode u na crnogorskom primorju, međutim, nisu sami. Marija je sa sobom na letovanje povela Mariovu bebisiterku koju je Marija prvi put sada pokazala javnosti, a sa njima je krenula i zubarka. 

Pevačica je nedavno na svom Instagram nalogu podelila fotografiju malog Maria uz dirljiv opis: “Neka te večno sunce greje”.

Očekivano, slika je izazvala brojne komentare i lajkove.

Podsetimo, Marija je u svom vlogu pokazala u kakvom luksuzu uživaju, a u apartmanu hotela imali su poseban krevetić za Maria. Pevačica je otkrila i koliko beba provodi vremena na plaži, kao i da je njen sin potpuno oduševljen morem.

– Maria smo rešili da izvodimo baš rano ili kasno na plažu, ali otkrio je čari vode, tako da će biti teško vaditi ga – navela je Marija.

Ako otkrije identitet oca, biće papreno kažnjena

Marija Šerifović je nedavno gostovala u emisiji “Amidži šou” gde je prvi put javno govorila o ocu svog deteta, kojeg je dobila uz pomoć surogat majke. Kako je tada navela, potpisala je ugovor i ukoliko bi otkrila identitet muškarca, bila bi kažnjena pozamašnom novčanom sumom. 

– To su stvari o kojima ne mogu i ne smem da govorim, zbog svih ugovora potpisanih, jer se nikad ne zna da li će ovo nekada neko da prevede, a onda da me tuži za deset miliona dolara, a možda je i više. Strašan je dasa, Evropejac – rekla je Marija.

Marija je tada upitana i kako se odlučila da sina nazove Mario, a ona se prisetila anegdote: 

– To jutro u bolnici, pošto sam želela što pre da dođem do dokumenata, dolazili su na svakih pet minuta:”Kako se zove dete, hoćete li reći?!”. Svi gledamo u dete, kako se zove, neko je izgovorio Mario i kraj priče – rekla je ona, a potom priznala da će svom sinu biti najveći oslonac i podrška, čime god on želeo da se u životu bavi.

– Rekle su mi prijateljice, ženetine i babetine u mom krugu, rekle su mi:”Ne izgovaraj previše, kosmos sve čuje”. Neka bude zdravo, pametno i pošteno biće. Što se mene tiče, može da bude i doktor nauka i vulkanizer. Ako bude doktor nauka, živeće na Beverli Hilsu, a ako bude vulkanizer, kupiću mu ceo Tošin bunar! Trudiću se da ga čujem, vidim, osluškujem njegove potrebe i budem njegov oslonac – rekla je pevačica.

- Pogledajte najnovije ćlanke -