On je ZAUVEK NAPUSTIO “Elitu” – Oprostio se od cimera: Bio je NAJVOLJENIJI u Beloj kući

Pozdravili su ga uz zagrljaj i lepe želje.

U toku sinoćne večeri u “Eliti” je bilo vreme za “Izbacivanje”. Darko Tanasijević je otišao do nominovanih ukućana kako bi igrica započela.

Lopticu sa čašpice na vrhu moraćete da doterate na drugu čašu i tako sklanjate čaše dok ne stignete do poslednje, pažljivo da vam ne bi pala loptica

Darko je zatim saopštio rezultate, kao i ko napušta Belu kuću:

– Jedan od ukućana ima 70 posto, 15 posto, 8 posto i 7 posto. Prva je Aneli, 15 odsto ima Luka Majčica, i Elitu napušta Samir Ramović – rekao je Darko.

Svi su obratili pažnju na pozdravljanje sa Milenom Kačavendom, a voditelj se našalio i izgovorio da se vide u spoljnom svetu. 

On je bio jedan od najvoljenijih u rijalitiju, a njegov odlazak svima je u Beloj kući teško pao.

Detaljnije pogledajte na ovom linku: 

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -