Njih dvoje već duže vreme ne mogu da pronađu zajednički jezik. Uroš je bez dlake na jeziku izneo svoj stav.
Noća su zadrugari imali zadatak da iznesu svoje mišljenje o Mileni Kačavendi i Jovani Tomić Matoroj i da odluče kome žele da vide leđa.
Na red da nomininuje došao je Uroš Stanić. On nije imao reči hvale za svoje cimerke.
– Milena je loš čovek, kleptoman, simulant i prevarant. Ona je kopija Zorice Marković u pokušaju. Trolična je. Ne podnosi omladinu, mrzi mlade ljude. Jako je zla žena. Pozdravljam sada Adaktara, jer je Milena rekla da je ona kraljica obrva, a ja ne znam za nju. Izjeda te zloba, to demonstriraš na svima nama. Posle tragedije koja ti se desila, ti si počela da seješ zlobu – kazao je Uroš, pa se osvrnuo na Matoru:
– Mislim da voliš Anitu i da te ta ljubav izjeda. Do sada ti je glavna tema bila Sanja Stanković, a od sada je to Anita. Mislim da će Anita i Anđelo zbog tebe pakao preživeti. Ne možeš da podneseš to što je njima lepo. Nominujem Milenu – kazao je Uroš.
Detaljnije pogledajte u nastavku: