OPELJEŠILI ŽENU U CENTRU BEOGRADA: Uzeli joj 12.000 evra, a onda je usledila brza reakcija

Policija u Beogradu, u saradnji sa Prvim osnovnim javnim tužilaštvom, brzom i efikasnom akcijom, rasvetlili su tešku krađu i identifikovali i uhapsili dva muškarca obojicu starosti dvadeset i tri godine.

Sumnja se da su oni iskoristili nepažnju i iz ranca jedne turske državljanke, koja je sa grupom turista boravila u Beogradu, ukrali novčanik u kome se nalazilo 12.000 evra i dve putne isprave, koji su prilikom hapšenja pronađeni kod osumnjičenih i vraćeni vlasnicima.

Njima je određeno zadržavanje do 48 sati, i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni nadležnom tužilaštvu.

Izvor: Srbija Danas/Telegraf/Jelena Paunović/M.A.

- Pogledajte najnovije ćlanke -