“OPET SAM SE PREVRNULA, malo sam se napila!” Žena posle saobraćajke na Karaburmi fotografisala prizor za DRUŠTVENE MREŽE!

U Ulici Aleksandra Fleminga na Karaburmi došlo je do saobraćajne nezgode, kada se automobil prevrnuo na krov. U nezgodi, prema prvim informacijama, nema povređenih.

Javio se i jedan očevidac koji je napisao: “Gospođa uči da vozi vozilo sa automatskim menjačem, i pod pritiskom (2 auta su čekala da završi skretanje), pritisne gas umesto kočnice, udari u ivičnjak, pa u ogradu o hidrant, i prevrne auto na krov. Srećom niko nije povređen!

– Žena je prevrnula auto na krov u Aleksandra Fleminga na Karaburmi, nema povređenih lica. Kaže žena: ‘opet sam se prevrnula, malo sam se napila – navodi se u opisu fotografije.

Očevidac je pozdravio devojku u beloj haljini koja je, kako navodi, sliku napravila.

– Apsolutno je nije interesovalo da li je neko povređen, ona je napravila par fotografija i brže bolje ih poslala na društvene mreže. Bravo – navodi on.

Izvor: Srbija Danas/Telegraf

- Pogledajte najnovije ćlanke -