OPOZICIJA NA BRUTALAN NAČIN KRŠI IZBORNU TIŠINU! Oni koji pričaju o poštovanju zakona, isti KRŠE i to potpuno JAVNO (FOTO/VIDEO)

Deo opozicicije okupljene u koaliciji Udruženi za Novi Sad koju čine monarhisti iz POKS-a, salonski nacionalisti iz DSS, Čankovi separatisti, anarhisti Brajana Brkovića, PSG, Ponoš, Ćuta, Demokratska stranka i još nekolicina pokreta brutalno su prekršili izbornu tišinu.

Aktivisti iz ove koalicije su se okupili na okretnici oko Štranda i zatim su sa stranačkim zastavama u koloni prodefilovali Novim Sadom pozivajući Novosađane da ih podrže.

Na ovaj način deo opozicije je po ko zna koji put pokazao da za njih nikakva pravila i zakoni ne važe i ovo je jedan od dokaza da je ova neprirodna koalicija u potpunosti izgubila kompas.

Podsećamo, izborna tišina je počela u četvrtak u ponoć i traje sve do zatvaranja biračkih mesta.

Zabranjeno je, u tom periodu, u medijima i na javnim skupovima objavljivati procene izbornih rezultata, javno predstavljati kandidate i program i birače pozivati kako da glasaju.

Izvor: Srbija Danas

- Pogledajte najnovije ćlanke -