Crno-beli vode sa 1:0 u pobedama nakon što su prvi meč u “Areni” rešili u svoju korist. Zbog toga Podgoričane samo pobeda ostavlja u igri za plasman u finale.
– Očekujem da ćemo odigrati daleko bolje nego u Beogradu. U prvom meču nismo bili na željenom nivou ni defanzivno ni ofanzivno. Bili smo previse nervozni, napravili smo mnogo grešaka. U duelu koji sledi, uložićemo i poslednji atom snage kako bi stigli do pobede, kako bi izborili majstoricu u Beogradu – rekao je trener Budućnosti Andrej Žakelj i dodao:
– Veselimo se i radujemo meču koji sledi, biće to pravi praznik košarke. Dvorana će biti ispunjena do poslednjeg mesta, očekujem sjajan ambijent, sjajnu atmosferu i veliku borbu na parketu – istakao je trener Podgoričana.