”Orlovi” sleteli u Beč!

Fudbalska reprezentacija Srbije doputovala je u Beč gde će u utorak 4. juna odigrati prijateljski meč sa Austrijom.

Fudbaleri Srbije će od 18 sati odraditi poslednji trening uoči duela sa Austrijom.

Utakmica između Austrije i Srbije biće odigrana u utorak od 20.45 časova na stadionu Ernst Hapel u Beču.

 

 

 

“Orlovi” će osmog juna u Stokholmu odigrati prijateljski meč sa Švedskom.

Prvenstvo Evrope će biti održano od 14. juna do 14. jula u Nemačkoj, a Srbija će igrati u grupi C sa selekcijama Engleske, Slovenije i Danske.

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -