OSTAJE PLAVAC: Kol Palmer potpisao novi ugovor sa čelnicima Čelsija

Kako je saopšteno, Palmerov prethodni ugovor je važio do leta 2031. godine, a produžetkom saradnje važiće do juna 2033. godine, sa značajno boljim finansijskim uslovima. 

Vezista je prošlog leta prešao iz Mančester Sitija u Čelsi za 50 miliona evra. Za “Plavce” je odigrao 45 utakmica u svim takmičenjima i postigao čak 25 golova.    

 Palmer (22) je odigrao devet utakmica za reprezentaciju Engleske i postigao je dva gola, od kojih je drugi dao u finalu Evropskog prvenstva protiv Španije. 

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -