Otkriveno KO su SPECIJALNI GOSTI na koncertu Milice Pavlović – Publika će biti U TRANSU

Ona je pripremila pravi spektakl, a na sceni će joj se pridružiti ove poznate ličnosti.

Pevačica Milica Pavlović večeras održava svoj prvi solistički koncert u dvorani “Spens” u Novom Sadu, za koji se pripremala više od šest meseci. 

Pavlovićeva je ranije u toku dana u “srpsku Atinu” došla u pratnji najbližih saradnika, dok je njen tim prethodnih 48 sati iskoristio kako bi podigli binu, namestili rasvetu, led ekrane, ali i neophodne instrumente.

Temperamentna Leskovčanka svojoj publici obećala je pravi muzički i scenski spektakl, ali i goste iznenađenja, čiji je identitet krila do samog kraja.

Međutim, kako Informer ekskluzivno saznaje, Milica će binu večeras deliti sa Nikolijom Jovanović i Bobanom Rajovićem.

Podsetimo, Milica Pavlović u decembru 2023. godine održala je veliki koncert u Beogradskoj areni, a večeras će prvi put zapevati u “Spensu”.

Pevačica Milica Pavlović odrasla je u selu Gornji Bunibrod, a za ovaj prostor vezuju je intenzivne emocije.

U mestu na jugu Srbije, Pavlovićeva je provela čitavo detinjstvo uz baku Radu i dedu Vladimira, koji su je odgajili kao svoje dete.

Milica Pavlović je doživela dva ogromna gubitka, gotovo uzastopno. Prvo je 2020. godine izgubila deku, a dve godine nakon toga i baku, ali Gornjem Bunibrodu se uvek vraća kako bi osvežila stare uspomene.

Milica Pavlović i nakon smrti bližnjih posećuje svoje selo

Popularna pevačica priznaje da je odlazak u Gornji Bunibrod povratak miru i sebi.

– Nedavno sam bila na nekoliko dana. Ugasila sam telefon, što nikada za ovih desetak godina karijere nisam uradila, i prepustila se sebi, uspomenama i svemu što me je oblikovalo – priznala je svojevremeno pevačica.

Iza visoke kapije pevačicinog doma na jugu Srbije krilo se malo dvorište i skromna kuća okrečena u roze. Iako već duže tu ne živi niko, dvorište je sređeno, trava je sveže pokošena, zasađeni su vinova loza i tuje.

“Majka se nije interesovala za mene…”

Milica Pavlović je nedugo nakon razvoda roditelja prešla da živi sa bakom i dekom, koji su joj usadili tradicionalne vrednosti sa kojima i danas živi.

– Rođena sam u Švajcarskoj gde sam živela u najranijem detinjstvu, ali kada su se moji roditelji razveli, prešla sam da živim sa bakom i dekom u okolini Leskovca. Imala sam divno detinjstvo i nikada ništa ne bih menjala. Oni su mi usadili neke tradicionalne vrednosti s kojima i danas živim. Neko vreme, dok sam išla u srednju školu, živela sam sa ocem sa kojima sam u odličnim odnosima i često smo zajedno – ispričala je Milica svojevremeno, objasnivši da nije u kontaktu sa majkom:

- Pogledajte najnovije ćlanke -