OVAJ DEO BEOGRADA će u sredu ostati BEZ VODE – Nadležni mole građane da se PRIPREME

Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži na opštini Vračar, u sredu od 8.30 do 18 sati bez vode će ostati pojedini potrošači na teritoriji ove opštine. Vode neće biti u Mutapovoj, od Bore Stankovića do Makenzijeve i Tamnavskoj ulici.

Za najnužnije potrebe obezbeđena je auto-cisterna, a mole se potrošači da pripreme neophodnu zalihu.

Za sve dodatne informacije potrošači se mogu obratiti Servisnom centru Grada Beograda na broj 11-0-11 ili na besplatni broj telefona za sve pozive iz fiksne telefonije 0800 11-00-11, a informacije o planiranim radovima i kvarovima na mreži mogu se potražiti i na veb-adresi www.bvk.rs.

Izvor: Srbija Danas/Telegraf/J. V.

- Pogledajte najnovije ćlanke -