OVDE VELJKO UZGAJA SVINJE: Ražnatović dao 50.000 evra za plac nadomak majčinog rodnog mesta, počeo da se bavi svinjogojstvom

Veljko je život u Beogradu lako zamenio životom u Titelu, koji je sada mnogo mirniji, ali svakako potpuniji, budući da sa suprugom Bogdanom ima tri sina koji odrastaju van gradske vreve.

Bokser i sin folk dive Svetlane Ražnatović Cece, Veljko Ražnatović, pre nekoliko godina je počeo da se bavi svinjogojstvom, a o ovoj odluci koja mu je promenila život nedavno je govorio gostujući u jednom podkastu.

– Jedem samo ono što sam uzgajam, to je dosta zdravije i za decu. To je bilo na ženinu inicijativu. Tast mi gaji piliće, a ja prasiće, imamo svoju farmu. Ne nedostaje mi Beograd, ni malo. Za mene je mnogo bolje selo, a Titel je stvarno prelep. Uživam u reci, u divljini, brdu… Ne volim gužvu, saobraćaj, nisam takav. Pritom, na 20 minuta sam od Zrenjanina, a na 50 od Beograda, tako da sam blizu – rekao je Veljko u “Laganom podkastu”.

Veljkova farma nalazi se u selu Stara Božurna nadomak Žitorađe, mesta iz kojeg njegova majka potiče, a pre tri godine kada su mediji i saznali za ovaj biznis mladog Ražnatovića, komšije su govorile o porodice. 

O Veljku kao dobrom farmeru govorilo je celo selo, a meštani su pričali da je bokser u Staroj Božurni kupio ogroman plac, na kom je sagrađen objekat koji ima više od 5.000 kvadrata. Prema rečima meštana, on je u ovaj posao uložio oko 50.000 evra.

– Ovaj plac je platio sigurno 30.000 evra, velika je farma koju ne može svako da priušti. Unutra ima mnogo svinja i prasića, kupio je i konja, a u sve to uložio je još najmanje 20.000 evra. Imaju ljude koji dolaze i vode računa o svemu. Nisam ljubomoran, meni je drago što je tu, ja svakako ne bih imao para to da kupim. Bolje što je on kupio, pa ulaže u to, nego da propada – pričao je komšija tada za “Kurir”.

U centru Žitorađe nalazi se i kafić, čiji je Veljko redovan gost, a kako su konobari tada pričali, Cecin sin ostavlja odličan bakšiš.

– Ostavlja baš dobar bakšiš. Poznajem ga odranije, kada smo bili manji. On se družio sa mojim bratom Danijelom, koji sada radi kod njega u Titelu. Veljko ga je zaposlio da mu čuva pse i da bude zadužen kod njih. Zadovoljan je, ima obezbeđen smeštaj i hranu, a i devojka mu je često tamo. Veljku ne smeta kada devojka mog brata ostane tamo da spava, a to bi retko koji gazda dozvolio. Uvek je prijatan i nasmejan, i drago mi je što Danijel ima takvog gazdu – ispričala je Marija, koja je tada radila u pomenutom kafiću.

Izvor: Kurir/prenela N.P.

- Pogledajte najnovije ćlanke -