OVO JE AMERIKANAC KOJI JE NAORUŽAN “PAO” U BEOGRADU: Bezbednosne službe proveraju OVO, isplivali detalji

Američki državljanin (36) koji je danas uhapšen sa pištoljem u Beogradu, kako se saznaje, je već bio hapšen u Majamiju.

Sumnja se da je povezan sa kriminalnim grupama, a bezbednosne službe Srbije proveravaju sve okolnosti njegovog boravka u našoj zemlji u čemu učestvuje i Više javno tužilastvo u Beogradu.

Na društvenim mrežama, predstavlja se kao bodibilder.

Dačić: Uhapšen američki državljanin u centru Beograda

Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da su pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova uhapsili u centru Beograda američkog državljanina, kod kojeg su pronašli pištolj i okvir sa 6 pripadajućih metaka.

– Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu, Policijske stanice Stari grad, uhapsili su u centru Beograda američkog državljanina (36), zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

Policija je kod osumnjičenog, u torbici koju je nosio, pronašla pištolj i okvir sa 6 pripadajućih metaka.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Beogradu, izjavio je Dačić.

Srbija Danas/Kurir

- Pogledajte najnovije ćlanke -