”OVO JE SRAMOTNO”: Ataman besneo na sudije nakon poraza!

Trener Panatinaikosa Ergin Ataman bio je besan posle poraza njegove ekipe u prvom meču četvrtfinala Evrolige.

Košarkaši Makabija napravili su veliko iznenađenje u Atini, pošto su u prvom meču četvrtfinalne serije Evrolige pobedili Panatinaikos rezultatom 91:87.

Makabi je napravio veliki preokret i uspeo da sruši favorizovani Panatinaikos.

Tako smo odmah dobili iznenađenje na startu plej-ofa.

Ataman je posle utakmice bio besan. Posebno na sudije.

 – Sramotno, ovo nije fer za košarku. Dva puta je Vejd BOldvin dobio tri slobodna bacanja pri šutu za tri poena. Ne razumem. Dali su mu šest poena u takvoj situaciji.

Bilo kako bilo, nismo igrali dobro, promašili smo mnogo šuteva, izgubili loptu u ključnom poslednjem posedu, gubimo 1-0, ali pobedićemo u ovom seriji – istakao je Ataman.

 

23.04.2024. 22:31

- Pogledajte najnovije ćlanke -