I tokom emitovanja svog rijalitija na ružičastoj televiziji, mnogi su imali priliku da vide deo pompeznosti koje nosi život poznate čačanske porodice.
Svašta može da bude sporno, ali jedno nikada ne – pojava Adama Adaktara intrigira javnost već godinama unazad.
Njegov specifičan izgled, način života na koji ljudi sa našeg balkanskog podneblja nisu navikli izaziva pažnju skoro svakog dana, s obzirom da se Adaktar sa svojom porodicom prilično eksponira i medijski, i putem društvene mreže Instagram.
Upravo je jedan detalj sa društvenih mreža izazvao obilje pažnje. Naime, tokom jučerašnjeg dana anonimni korisnik na Instagramu pitao je Adama zaštp nosi cokule, iliti klompe, pošto su ružne i neudobne.
Adaktarov odgovor ostavio je sve bez teksta!
– Klompe!? Ovo nisu klompe, ovo je nečiji automobil – rekao je Adam ko iz stopa.
S obzirom da je njegova mnogobrojna publika upućena da ne štedi ni na sebi ni na svojoj porodici, nema sumnje da je samoprozvani “bog obrva” zaista potrošio čitavo malo bogatstvo na ovaj par obuće.
Podsetimo, Adam Adaktar, koji je javnosti poznat i kao “Bog obrva”, sa suprugom Anđelom ima troje dece, a na svom Instagram profilu redovno objavljuje fotografije i snimke iz njihovog luksuznog stana.
Nedavno se zbog njegove objave na Instagramu spekulisalo da mu je supruga u drugom stanju, a sada je sve to potvrdio javno.
Naime, Anđela je uradila test za trudnoću nakon što je posumnjala da je ponovo u drugom stanju i priredila mu iznenađenje. Uručila mu je test koji mu je naterao suze na oči.
Adaktar je potpuno bio van sebe od sreće, te ju je zagrlio i plakao. Nakon toga su porazgovarali, a Anđela mu je objasnila sve simptome i kako je uradila test koji mu je pokazala.
Adam je to sve podelio na svom profilu i emotivnim rečima.
– Trenutno mi se u životu dešavaju stvari kao za neki Oskarom nagrađivani film…Ima tu svega, ali valjda sam dobar čovek pa na kraju sve ovo imam. Sigurno neko želi da vidi i moju ranjivu, emotivnu stranu, izvolite jedinstvena prilika… Ipak delimo sve (snimamo 2 sezonu spremite se). Druge priče vam pričam uskoro, a ova je došla tako neplanirano…
– Hvala ti anđele, od kada sam te ugledao videlo se da sa tobom nije sve kao i sa drugima, iskreno bila si luda, a to kod mene samo radi. 4 dete za 4 godine ne može to svako volim te. Znam, ti mene više… – napisao je Adam.
Inače, Adam je prošle godine nekoliko puta uzdrmao javnost svojim izjavama o potomstvu, koje se evidentno kose sa sadašnjom situacijom:
– Imaćemo još dece, samo ih neće Anđela rađati. Ona je sa rađanjem dece završila, to je kraj. Mnogo je sad zgodna da bi to telo neko upropastio. Kada budemo imali uslova za surogat majku to ćemo i da uradimo, u nekoj drugoj zemlji – rekao je Adam, koji je otkrio da bio želeo još tri sina:
– Dvoje, troje sigurno. Ali, za godinu, dve, pet… Videćemo. Mi smo sada ponovo kao momak i devojka, a tri godine smo bili u trudnoći. Nema potrebe više, stvarno… A, meni treba još sinova – rekao je on, piše “Telegraf”.