Izabranici Uroša Stevanovića su od početka do kraja susreta vodili glavnu reč, i na kraju stigli do trećeg uzastopnog zlata.
Po završetku meča vaterpolisti Hrvatske pokazali su čestitali našim igračima osvajanje najsjajnijeg odličja.
Oni su po izlasku iz bazena prišli našoj klupi i čestitali svakom ponaosob.