Većina članova ovog tela je na letnjem odmoru, pa sastanak nije ni zakazan.
To znači da selektor fudbalske rpeprezentacije Dragan Stojković ostaje na klupi Srbije, piše Maxbet sport.
Stojković se posle nekoliko dana provedenih u Parizu vratio u utorak u Beograd, a debata o (ne)urađenom na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj biće sprovedena na nekoj narednoj sednici Izvršnog odbora.
S obzirom na to da u septembru startuje Liga nacija realno je da Stojković ostane na klupi Orlova, pogotovo zbog činjenice da je uoči šampionata u Nemačkoj potpisao ugovor do leta 2026. godine.
Podsetimo, fudbaleri Srbije su zauzeli poslednje mesto u grupi C na Evropskom prvenstvu i završili su takmičenje posle grupne faze šampionata.