PAO DOGOVOR: Mirotiću 20 miliona za četiri godine

Mirotić je prošlog leta napustio Kataloniju zbog smanjenja klupskog budžeta dve godine pre isteka ugovora.

Barselona je dužna da Mirotiću isplati 20 miliona evra u narednih četiri do pet godina.

Bivši reprezentativac Španije prošlu sezonu je proveo u Olimpiji Milano, gde bi trebalo da ostane i narednih 12 meseci.

- Pogledajte najnovije ćlanke -